Přihlásit se
Hlavní stránka

Otevřít účet

Účet Mercurius

Víceměnový účet u Mercuriusu je skvělou alternativou k bankovnictví! Rychlý a pohodlný nástroj pro provádění plateb po celém světě!

Účet Mercurius

  • Ve většině případů trvá otevření účtu maximálně pět dní! Je to jednoduché: minimum papírů - rychlá kontrola!
  • Mezinárodní platby SEPA a SWIFT!
  • Individuální údaje ve formátu IBAN!

Účet Mercurius

  • K dispozici je více než 20 měn! Standardní účet v eurech a českých korunách!
  • Nepřetržitý přístup k účtu prostřednictvím pohodlného a intuitivního internetového bankovnictví!
  • Individuální přístup ke každému klientovi! Osobní manažer a analytik KYC!

Účet Mercurius

  • Naši zaměstnanci hovoří rusky, anglicky a česky!
  • Žádné skryté poplatky!

Výhody účtuMercurius

Minimální papírování - rychlý přehled

Moderní svět je téměř vždy dynamický. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zkrátili cestu od vašeho rozhodnutí k založení účtu, od přihlášení k platbě. Zároveň jako evropská společnost dodržujeme platné zákony v oblasti AML a KYC.

Platby v systémech SEPA a SWIFT

Jsme plnohodnotnou alternativou k bankám, pokud jde o provádění plateb. Naši zákazníci mají přístup k rychlým a levným platbám v eurech ve většině evropských zemí prostřednictvím kanálů SEPA a také k mezinárodním platbám v systému SWIFT. Rychle, pohodlně a bezpečně!

Žádné skryté poplatky

Vážíme si každého klienta. Proto si neúčtujeme provize, které nejsou uvedeny v našich sazebnících. Nemáme nic skrytého! Jsme si jisti, že nabízíme výhodné podmínky pro vás a vaše podnikání!

Bezpečnost a spolehlivost především!

Spolehlivost a bezpečnost jsou dvě nejdůležitější součásti naší práce! Mezi naše partnery patří banky a velké platební systémy. Při zavádění technologických řešení se Mercurius řídí především bezpečností a zabezpečením vašich finančních prostředků. Přístup k vašemu účtu je chráněn dvouúrovňovým systémem ověřování.

Velký výběr měn a výhodná konverze

Chceme, aby náš klient nebyl závislý na názvu měny. V Mercurius nabízíme široký výběr měn a vynikající podmínky pro konverzi, které jsou k dispozici v našem internetovém bankovnictví.

Jsme v neustálém vývoji

Tým Mercurius tvoří profesionálové s dlouholetými zkušenostmi z různých oblastí finančního světa: od prodeje po technologie. Přesto jsme zbaveni zkostnatělosti a nadále se zdokonalujeme a zároveň rozvíjíme společnost pro naše zákazníky.

Odpovídáme od 9:00 do 18:00 (GMT +1)
Pošlete nám jakékoli dotazy:
SWIFT Code: MRPSCZPP
Licence: 2017/164400/CNB/570

Používání těchto webových stránek podléhá podmínkám služby. Kliknutím na jakýkoli klíč na této stránce souhlasíte s používáním souborů cookie. Společnost Mercurius Partners s.r.o působí pod značkou Mercurius a je oficiálně oprávněna Českou národní bankou poskytovat platební služby v souladu s Pravidly pro poskytování platebních služeb.
© 2020 Mercurius ® Všechna práva vyhrazena (p)