Přihlásit se
Hlavní stránka

Otevřít účet

Účet u Mercurius

Účet pro více měn u Mercuria je ohromnou alternativou k bankovnictví. Rychlý a pohodlný nástroj k provádění plateb po celém světě!

Účet u Mercurius

  • Otevření účtu ve většině případů nepřekračuje pět dnů! Je jednoduché s minimálním papírováním — a rychlou přehledností!
  • • Mezinárodní platby SEPA a SWIFT!
  • Individuální údaje ve formátu IBAN!

Účet u Mercurius

  • K dispozici je přes 20 měn! Standardní účet je v euro a v českých korunách!
  • • Přístup k vašemu účtu 24/7 přes pohodlné a intuitivní internetové bankovnictví!
  • Individuální přístup ke každému klientovi! Osobní manažer a analytik KYC!

Účet u Mercurius

  • Naši zaměstnanci mluví rusky, anglicky a česky!
  • Žádné skryté poplatky!

Mercurius Výhody účtu u Mercurius

Minimální papírování — rychlý přehled

Moderní svět je téměř vždy dynamický. My vynaložíme veškeré úsilí, abychom zkrátili cestu od vašeho rozhodnutí do otevření účtu i od vašeho přihlášení k vaší platbě. Přitom, jakožto evropská společnost, dodržujeme všechny vztahující se zákony týkající se AML a KYC.

Platby v systémech SEPA a SWIFT

Jsme z hlediska provádění plateb úplnou alternativou k bankám. Naši zákazníci mají přes kanály SEPA přístup k rychlým a levným platbám Eury ve většině evropských zemí, zrovna tak jako k mezinárodním platbám v SWIFT. Je to rychlé, pohodlné a bezpečné!

Žádné skryté poplatky

Ceníme si každého klienta. Proto nemáme poplatky provizí, které by nebyly stanoveny v našich tarifech. Nic u nás není skryté! Určitě pro vás a vaše podnikání nabízíme příznivé podmínky!

Bezpečnost a spolehlivost nade vše!

Spolehlivost a bezpečnost jsou dvěma nejdůležitějšími komponentami naší práce! Mezi našimi partnery jsou banky a velké platební systémy. Při realizaci technologických řešení se Mercurius v první řadě řídí bezpečností a zabezpečením vašich peněz. Přístup k vašemu účtu je chráněn dvouúrovňovým ověřovacím systémem.

Velký výběr měn a ziskových převodů mezi nimi

Chceme, aby náš klient nezávisel na názvu měny. U Mercuria nabízíme široký výběr měn a vynikající podmínky pro jejich převody, které jsou k dispozici u naší internetové banky.

Neustále se vyvíjíme

Tým Mercurius jsou profesionálové s mnoha lety zkušeností v různých oblastech finančního světa, od prodejů až po technologie. Avšak nepodléháme zkostnatění a neustále se zlepšujeme a spolu s tím rozvíjíme společnost pro své zákazníky.

Odpovídáme od 9:00 do 18:00 (GMT +1)
Pošlete nám jakékoli dotazy:
SWIFT Code: MRPSCZPP
Licence: 2017/164400/CNB/570

Používání těchto webových stránek podléhá podmínkám služby. Kliknutím na jakýkoli klíč na této stránce souhlasíte s používáním souborů cookie. Společnost Mercurius Partners s.r.o působí pod značkou Mercurius a je oficiálně oprávněna Českou národní bankou poskytovat platební služby v souladu s Pravidly pro poskytování platebních služeb.
© 2020 Mercurius ® Všechna práva vyhrazena (p)