Přihlásit se
Hlavní stránka

Otevřít účet

Účet u Mercurius

Účet pro více měn u Mercuria je ohromnou alternativou k bankovnictví. Rychlý a pohodlný nástroj k provádění plateb po celém světě!

Účet u Mercurius

  • Otevření účtu ve většině případů nepřekračuje pět dnů! Je jednoduché s minimálním papírováním — a rychlou přehledností!
  • • Mezinárodní platby SEPA a SWIFT!
  • Individuální údaje ve formátu IBAN!

Účet u Mercurius

  • K dispozici je přes 20 měn! Standardní účet je v euro a v českých korunách!
  • • Přístup k vašemu účtu 24/7 přes pohodlné a intuitivní internetové bankovnictví!
  • Individuální přístup ke každému klientovi! Osobní manažer a analytik KYC!

Účet u Mercurius

  • Naši zaměstnanci mluví rusky, anglicky a česky!
  • Žádné skryté poplatky!

Mercurius Výhody účtu u Mercurius

Minimální papírování — rychlý přehled

Moderní svět je téměř vždy dynamický. My vynaložíme veškeré úsilí, abychom zkrátili cestu od vašeho rozhodnutí do otevření účtu i od vašeho přihlášení k vaší platbě. Přitom, jakožto evropská společnost, dodržujeme všechny vztahující se zákony týkající se AML a KYC.

Platby v systémech SEPA a SWIFT

Jsme z hlediska provádění plateb úplnou alternativou k bankám. Naši zákazníci mají přes kanály SEPA přístup k rychlým a levným platbám Eury ve většině evropských zemí, zrovna tak jako k mezinárodním platbám v SWIFT. Je to rychlé, pohodlné a bezpečné!

Žádné skryté poplatky

Ceníme si každého klienta. Proto nemáme poplatky provizí, které by nebyly stanoveny v našich tarifech. Nic u nás není skryté! Určitě pro vás a vaše podnikání nabízíme příznivé podmínky!

Bezpečnost a spolehlivost nade vše!

Spolehlivost a bezpečnost jsou dvěma nejdůležitějšími komponentami naší práce! Mezi našimi partnery jsou banky a velké platební systémy. Při realizaci technologických řešení se Mercurius v první řadě řídí bezpečností a zabezpečením vašich peněz. Přístup k vašemu účtu je chráněn dvouúrovňovým ověřovacím systémem.

Velký výběr měn a ziskových převodů mezi nimi

Chceme, aby náš klient nezávisel na názvu měny. U Mercuria nabízíme široký výběr měn a vynikající podmínky pro jejich převody, které jsou k dispozici u naší internetové banky.

Neustále se vyvíjíme

Tým Mercurius jsou profesionálové s mnoha lety zkušeností v různých oblastech finančního světa, od prodejů až po technologie. Avšak nepodléháme zkostnatění a neustále se zlepšujeme a spolu s tím rozvíjíme společnost pro své zákazníky.

Odpovídáme od 9:00 do 18:00 (GMT +1)
Pošlete nám jakékoli dotazy:
SWIFT Code: MRPSCZPP
Licence: 2017/164400/CNB/570

Your use of this website is subject to the terms of service. By clicking on any key on this page, you agree to the use of cookie files. Mercurius Partners s.r.o operates under the brand Mercurius and is officially authorized by the National Bank of Czech Republic to provide payment services in accordance with the Rules for the provision of payment services.
© 2020 Mercurius ® All rights reserved (p)